Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
PRACOWALIŚMY DLA
NEWSLLETER

Dodając swój adres e-mail do newslettera
wyrażasz zgodę na przesyłanie treści
o aktualnościach przez APiNLP.

NASI PARTNERZY
GWP
FACEBOOK
O nas
„Twoje myśli mogą sprawić, że będziesz bogaty lub biedny, kochany lub niekochany,
szczęśliwy lub nieszczęśliwy, atrakcyjny lub nieatrakcyjny, silny lub słaby”
Ralph Chavell Idziesz przez życie dążąc do swojego osobistego szczęścia,  raz osiągając sukces , czasami  ponosisz większe lub mniejsze  porażki. Kiedy nie wszystko  idzie po Twojej myśli  pewnie zadajesz sobie wtedy  pytanie: dlaczego mi to nie wyszło,  co mam zmienić,  jak łatwiej i  szybciej mogę zrealizować swoje cele i  marzenia?

-A co  wspólnego ma  z tym NLP (neurolingwistyczne  programowanie)  i  perswazja?
-Jaki  Sekret drzemie w tych dyscyplinach nauki i umiejętnościach z nimi związanych ?
-Dlaczego ludzie sukcesu potrafią urzeczywistniać  swoje niepowtarzalne  wizje i przekonywać do nich tysiące czy miliony ludzi?

NLP to wiedza z zakresu psychologii i komunikacji , to  droga do samodoskonalenia się, która pozwala nam  wykorzystywać w pełni  nieograniczony potencjał drzemiący w naszym umyśle i przekraczać granice,  do których inni boją się nawet zbliżyć. To sposób życia, który pozwala nam zaprogramować się na sukces i osiągnąć go w szybkim tempie.
 
Dzięki umiejętnościom perswazji będziesz potrafił przekonywać otoczenie do swoich pomysłów, wizji,  celów i  marzeń. Dzięki  NLP będziesz potrafił  pokonywać dużo większe przeszkody, czyli własne ograniczenia, które sam sobie stworzyłeś, a których ludzie sukcesu sobie nie tworzą.
Bo czy kiedykolwiek  zdarzyło Ci się myśleć negatywnie :
- to na pewno się nie uda,
- ja tego nie zrobię,
- to jest fajne ,ale zbyt trudne dla mnie.
 
Sam sabotowałeś swoje świetne pomysły z góry planując porażkę.  A gdybyś zamiast tego  potrafił zaplanować sobie sukces krok po kroku i  zrobić coś co inni uznają za niemożliwe?
 
Jednym z twórców NLP i perswazji  był genialny psychoterapeuta  dr Milton Ericsson. Ten niesamowity  człowiek , który w wieku 17 lat zachorował na nieuleczalną chorobę polio i  przez kilka lat był kompletnie sparaliżowany udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nie tylko powrócił do normalnego świata, ale stał się sławnym i skutecznym psychiatrą.   W swoich terapiach zaczął wykorzystywać  siłę podświadomego umysłu,  dzięki  któremu  wiele ludzi  mających ciężkie schorzenia psychiczne szybciej  powróciło do zdrowia.  Obserwacja jego pracy a później najnowsza wiedza z zakresu budowy naszego mózgu pozwoliła jego następcom, rozwinąć NLP i wykorzystywać je jako skuteczny sposób do osiągania sukcesów szybciej niż inni.
 
Więc jeśli chcesz, tak jak inni wielcy ludzie, którzy przekroczyli  własne granice, zrealizować swoje plany i marzenia  oraz  wejść na drogę osobistego sukcesu , chętnie wskażemy Ci jak przejść  przez nią szybko, skutecznie,  z gwarancją ogromnej satysfakcji z własnej przemiany.
 
 
Twoimi przewodnikami  na tej drodze będą nasi doświadczeni  trenerzy:Joseph Wera

Certyfikowany trener NLP, coach, humanista i ekonomista. Jego specjalnością jest nauka praktycznego stosowania perswazji i NLP w biznesie. Uczy jak osiągnąć sukces w biznesie zachowując maksymalne zadowolenie klientów. Swoje umiejętności zdobywał i rozwijał z sukcesem głównie w koncernach międzynarodowych rozpoczynając swoją karierę jako handlowiec kończąc jako zarządzający dużą firmą handlową. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu udziela sprawdzonych praktycznych wskazówek jak skutecznie sprzedawać, zarządzać i komunikować się z ludźmi. Na jego szkoleniach z zakresu perswazji i NLP w biznesie nauczysz się także jak być wiarygodnym i skutecznym w biznesie w dobie wszechobecnej konkurencji. Współautor Akademii Sukcesu - Systemu Biznes Know-how®

Jego hobby to historia i muzyka rockowa.

"Na jego szkoleniach poczujesz, że najważniejszą osobą na zajęciach jesteś TY"
Andrzej Batko, Trener trenerów


Sylwia Karwacka

Psycholog, certfikowany trener, coach Akademii Perswazji i NLP i Gdańskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich.  W swojej pracy kieruje się zasadami partnerstwa i komunikacji bez przemocy. Używając różnych narzędzi do rozwoju pomaga w znalezieniu własnej drogi, osiąganiu sukcesów i zadowolenia z życia. Obszary, którymi się głównie interesuje to: praca z emocjami, zarządzanie stresem, przełamywanie lęków, myślenie twórcze, zapobieganie wypaleniu zawodowemu, Work Life Balance.

W swoim podejściu  kierując się holistycznym podejściem do rozwoju łączy techniki zmiany osobistej z Ericksonowskiej terapii zorientowanej na proces, RTZ, terapii wewnętrznego dziecka, NLP oraz Soul Body Fusion. Autorka Projektu Rozwiń Skrzydła.

W wolnym czasie jeździ na rowerze i zajmuje się rękodziełem artystycznym.

 
 
 
Grzegorz Mąkosa

Certyfikowany trener NLP, humanista i pedagog. Specjalizuje  się w szkoleniach  rozwijających potencjał indywidualny uczestników. Uczy jak pozbyć się ograniczeń, jak przekraczać bariery swojego umysłu aby maksymalnie wykorzystać swój potencjał.  Wykorzystuje techniki NLP do szybkiego samorozwoju pozwalającego wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Jako, że wiele lat pracował w biznesie, dowiesz się również od niego jak te i inne umiejętności przekładać na sukces biznesowy.
 


Violeta Nowacka

Trener, psycholog,  dyplomowany psychoterapeuta NLP  (Instytut Miliona H. Ericksona w Berlinie)Trener z ośmioletnim stażem, magister psychologii, terapeuta NLP, specjalista ds. edukacji seksualnej, prowadzi praktykę psychologiczną. Posiada dyplom trenera biznesu (MODERATOR) i międzynarodowy certyfikat coacha ICF. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących pracy nad sobą. Na jej szkoleniach nauczysz się jak poradzić sobie z własnymi ograniczeniami, odrzucisz stres, nauczysz się panować nad swymi emocjami i zyskasz równowagę wewnętrzną. Współpracuje z ogólnopolskimi czasopismami kobiecymi i portalem Onet.pl, w którym konsultuje zagadnienia psychologiczne. Autorka książki o życiu polskich singli „Jak żyć bez gwizdka”.

„Solidny warsztat psychologiczny i trenerski. Nowatorskie metody pracy. Skuteczność i charyzma. Polecam.”
dr Tomasz Witkowski, psycholog
  

Copyright © 2010 Akademia Perswazji i NLP
Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Oprogramowanie strony:SPSI CMS